Ana Sayfa   Hakkımızda       Bize Ulaşın
 
 

Özel Yazılım Referanslarımız

2.000+ Projeye imzamızı attık! Gelin, özel fikirlerinizi birlikte hayata geçirelim.

 
 
 
AS Merkez Outlet
 
Mobil Web sitesi ve diinamik CMS uygulaması Günerkaya Webtasarım Ve Bilişim Teknolojileri tarafından projelendirildi ve hazırlandı.
   
Burfaş A.Ş.
 
Burfaş A.Ş. tarafından organize edilen 'Çiftçi Hanımefendiler Yarışıyor' isimli bilgi yarışması finalinde kullanılan elektronik soru yanıt sistemi Günerkaya Webtasarım Ve Bilişim Teknolojileri tarafından hazırlandı.
         
 
Ankara Büyükşehir Belediyesi
 
Kent Gönüllüleri Gençlik Kampı Kültürel etkinlikler kapsamında düzenlenen 'Ankarayı Seviyorum' isimli bilgi yarışması elektronik soru yanıt sistemi Günerkaya Webtasarım Ve Bilişim Teknolojileri tarafından hazırlandı.
   
Delphi Packard
 
Delphi Packard'a özel olarak geliştirilen Günerkaya Webtasarım Ve Bilişim Teknolojileri Exporter yazılımı ile AS-400 üzerinde istenilen ek raporlar artık daha hızlı ve kararlı bir şekilde sağlanıyor.
         
 
Diplomat Hotel / Baku
 
Uygulanan online rezervasyon takip sistemi ile Diplomat Hotel online rezervasyonlarını anlık olarak sorunsuz bir şekilde takip edilebiliyor.
   
Final Grup
 
Grup şirketleri bünyesindeki Fima İthalat için ürün tanıtım çekimleri, 50 dakikalık interaktif DVD ve özel menü sistemi Günerkaya Webtasarım Ve Bilişim Teknolojileri tarafından hazırlandı.
         
 
Tarım ve Köyişleri Bakanlığı
 
Bakanlık kültürel etkinlikleri kapsamında Ankara'da gerçekleşen 'Çiftçi Hanımefendiler Yarışıyor' isimli bilgi yarışması finalinde kullanılan elektronik soru yanıt sistemi Günerkaya Webtasarım Ve Bilişim Teknolojileri tarafından hazırlandı.
 

 
Tübitak Test Laboratuvarları
 
Projelendirilen ve oluşturulan bilgi yönetim sistemi ile Tübitak, Ankara Test Laboratuvarları'nda uygulanan tüm projeler, testler ve kurum personeli hazırlanan bilgi yönetim sistemi üzerinden takip ediliyor.

         

 
TTNet İnternet
 
Bayi uygulamaları kapsamında projelendirilen başvuru takip ve mobil CRM yazılımı Günerkaya Webtasarım Ve Bilişim Teknolojileri tarafından hazırlandı.

   
Uludağ Üniversitesi
 
Uludağ Üniversitesi tarafından projelendirilip, Günerkaya Webtasarım Ve Bilişim Teknolojileri tarafından üretilen Öğrenci Topluluk Faaliyet Takip sistemi sayesinde faaliyet işleyişleri karmaşadan kurtuldu ve çalışmalar rutin hale getirildi.
         
 
Vestel Servisler Müdürlüğü
 
Servis ve taşeron firma iş takibi amaçlı oluşturulan yönetim sistemi Günerkaya Webtasarım Ve Bilişim Teknolojileri tarafından projelendirildi ve hazırlandı.
     
 

 
* Bu listede referanslarımızın sadece bir kısmı yer almaktadır. Referanslarımız alfabetik olarak sıralanmıştır.

 

 

 
 
HİZMETLER
 
E-Ticaret Paketleri
 
Web Site Tasarımı
  
Özel Yazılım Geliştirme
  
Mobil Uygulamalar
  
E-Tahsilat Çözümleri
DESTEK

Müşteri Girişi
 
Reklam Danışmanlığı
  
Gizlilik Politikamız
  
Domain Sorgulama
  
Terimler Sözlüğü
KURUMSAL

İletişim Bilgileri
  
Firmamız Hakkında
  
İş ve Staj Başvurusu
  
Seminer ve Konferanslar
  
Hesap Numaralarımız
BASIN ODASI

Sosyal Sorumluluk
  
Veri Merkezimiz
  
Ücetsiz Eğitimlerimiz
  
Görsel Dökümanlar
  
Geri Bildirim
 SOSYAL MEDYA

        
Ankara e-ticaret sitesi  |  Ankara e-ticaret sitesi açmak  |  Ankara e-ticaret sitesi kurmak  |  Ankara e-ticaret paketi  |  Ankara satış sitesi  |  Ankara online satış sitesi
Copyright © 2008 - 2016 Günerkaya Webtasarım Ve Bilişim Teknolojileri Her hakkı saklıdır.
Karar veremediniz mi?
     Karar veremediniz mi?
     Bilgilerinizi bırakın, müşteri temsilcimiz
     tüm sorularınızı cevaplasın.